«Золотий фонд»: традиційна щорічна зустріч у Театрі імені Саксаганського

Автор:   ‡   Дата: 10 вересня 2016   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

Золотий фонд    Члени «Золотого фонду» за доброю традицією зустрілися з міським головою Геннадієм Диким у стінах Театру імені Саксаганського. Колектив театру спеціально до свята підготував феєричну концертну програму!

 Концертна програма була справді неперевершеною! Гості мали змогу першими побачити нові масштабні номери за участю артистів-вокалістів та артистів балету. Унікальні постановки, створені спеціально до свята, вразили гостей до глибини душі, адже несли в собі любов до рідного міста! Вокально-хореографічні композиції про Білу Церкву не залишили байдужим жодного глядача. За красу мистецтва, професійність постановників та артистів гості свята дякували оваціями стоячи та сльозами на очах.

Бурхливі вигуки «Браво!» лунали майже після кожного номеру, незважаючи на те, що програма була надзвичайно насиченою та різнобарвною. Глядачі рівноцінно насолоджувалися і українськими блоками з народними піснями та танцями, і іноземними – зі світовими хітами та класичною манерою виконання. Все це створило душевну атмосферу та подарувало незабутні відчуття свята.

Цьогоріч список «Золотого фонду» поповнився двома прізвищами працівників театру імені Саксаганського. Почесними членами «Золотого фонду» стали заслужена артистка України Світлана Лановенко та заслужений артист України Євгеній Тодоракін! Вітаємо наших колег та бажаємо їм професійного зростання! І вітаємо жителів Білої Церкви з Днем міста!Залишити відгук