«Золотий фонд»: щорічна традиційна зустріч

Автор:   ‡   Дата: 11 вересня 2015   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

10 вересня у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Панаса Саксаганського відбулася щорічна традиційна зустріч членів «Золотого фонду» міста.

Золотий фонд Біла Церква

Біла Церква славиться талановитими, активними та працьовитими людьми. Майже 240 шанованих жителів є лауреатами «Золотого фонду» міста.

Зустріч членів «Золотого фонду» з міським головою Василем Савчуком проходить щорічно та приурочується до Дня міста. Вже не вперше ця подія відбувається у Театрі імені Саксаганського.

За традицією святкування розпочалося зі спільного фото. Гостей свята урочисто вітав оркестр, а у фойє театру всі бажаючі мали можливість милуватися виставкою картин місцевих художників. Привітали присутніх  голова обласної ради Микола Бабенко та міський голова Василь Савчук. Основна частина святкування – феєричний концерт за участю артистів балету та вокалістів театру, а також – творчих колективів міста.

До речі, під час свята відзначили і саксаганців. Свідоцтва членів «Золотого фонду» за вагомий вклад у розвиток культури міста були вручені працівникам театру – заслуженій артистці України Світлані Волковій, заслуженому діячу мистецтв України Світлані Дядюн, заслуженій артистці України Надії Моцній та заслуженому артисту України Віктору Надем’янову. Актор театру Максим Цедзинський отримав грамоту від обласної ради та іменний годинник.

Золотий фонд Біла Церква

Золотий фонд Біла ЦеркваЗалишити відгук