Відкриття 77-го театрального сезону!

Автор:   ‡   Дата: 5 серпня 2010   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

5 серпня – відкриття 77-го театрального сезону! Розпочнеться він виставою за повістю І.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» у постановці режисера В’ячеслава Стасенка. Народне шоу, сповнене музики і пластики, а також блискучої гри драматичних акторів, визвало широкий резонанс у театральних колах та серед глядачів наприкінці минулого 76-го сезону, після виходу вистави у прокат. Тому і не дивно, що саме «Кайдашева сім’я» стане першою ластівкою і дасть старт новому театральному сезону.
Щодо театральної сім’ї «саксаганців», то цього сезону вона поповнилася 14-ма молодими артистами балету і трьома драматичними акторами, знайомство з якими чекає на глядачів того ж 5 серпня, на святі Відкриття.
Багато цікавих змін відбулося в приміщенні театру за літній період. Добудовано і обладнано новий хореографічний клас, ще одна гримувальна кімната, інші технічні приміщення. В глядацьких залах встановлено потужні кондиціонери, що додадуть глядачам комфорту під час перегляду вистав.
Грандіозні плани, що стоять перед колективом театру у новому сезоні, озвучив 3 серпня на прес-конференції генеральний директор-художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Усков. Дуже скоро, наприкінці вересня, на глядачів чекає прем’єра вистави за п’єсою К.Чапека «Із життя комах» у постановці режисера Тараса Мазура. Розпочинаються постановки вистав «Кома» Варфоломеєва, «История лошади» Толстого, «Сільвія» Герні, «Дядечків сон» Достоєвського. Прем’єри цих вистав плануються ще у першому півріччі сезону. Крім того на глядачів чекає абсолютно новий жанр – пластичні вистави, де на зміну слову прийде пластика і слово. І першою до глядача вийде вистава «Багряні вітрила» («Алые паруса») О.Гріна. Крім цих вистав театр планує поставити «Червоне і чорне» Стендаля, «В джазі лише дівчата», «Ой не ходи Грицю…», пластична вистава «Маленький принц».
Насиченою видасться цього року фестивальна і гастрольна діяльність «саксаганців». У вересні колектив прийме участь у фестивалі «Вересневі самоцвіти» (м.Кіровоград) з виставою «Третє слово», у жовтні поїде на фестиваль до Запоріжжя, і листопаді – Ніжинський фестиваль з виставою «Пізанська вежа». У травні, минулого сезону, було підписано угоду про співпрацю нашого театру з театром міста-побратима Тарнов. Реалізація цього проекту розпочнеться вже у жовтні, коли наш театр поїде зі своїми виставами до Польщі на відкриття після ремонту Тарновського театру. У листопаді ми чекатимемо польських гостей до себе.
У планах театру проведення фестивалю сучасної української драматургії «Юр’ївські театральні вечори», який відбуватиметься у жовтні, і де приймуть участь театральні колективи з Москви, Одеси, Кіровограда, Херсона, Києва, і звісно, наш театр. Фестиваль проходитиме за спонсорської підтримки «Партії регіонів» і Олександра Олійника.
І ще одна приємна новина! З вересня місяця планується прокат вистав щодня, крім понеділка, і додаткова денна вистава (о 15-00) у неділю. Двічі на тиждень відбуватимуться соціальні вистави. Вартість квитків залишається незмінною.
Отже, у вас з’явилося більше можливостей відвідати театр. Ми все робимо для того, щоб вам було приємно зайвий раз прийти на зустріч з прекрасним і вічним мистецтвом ТЕАТРУ!
5 СЕРПНЯ ТЕАТР ГОСТИННО ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ! МИ БУДЕМО РАДІ ЗУСТРІЧІ ІЗ ВАМИ! НЕ ЗАОЩАДЖУЙТЕ НА СОБІ! ЗРОБІТЬ СОБІ ПРИЄМНЕ!


До сторінки залишено 2 відг.

Любі Саксаганці! Щиро вітаю Вас і нас, глядачів, з відкриттям нового сезону! Нехай він буде ще успішнішим, ніж попердній. Адже так приємно зателефонувати до каси і дізнатися, що квитки вже давно розкупили! Хоча інколи і не вдається потрапити на бажану виставу, однак такий стан речей не може не радувати палких прихильників нашого театру, до яких ось уже півтора року зараховую й себе. З задоволенням перегляну улюблені вистави і з нетерпінням чекатиму нових.

БРАВО “Саксаганці”!!!!
Успіхів Вам і вдячного глядача на всі віки!


Залишити відгук