В здоровому тілі – здоровий дух, або Як саксаганці з колегами-артистами у футбол грали!!!

Автор:   ‡   Дата: 10 липня 2016   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

Завершення тріумфального 82-го театрального сезону у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського ознаменував іще один тріумф, цього разу спортивний. Наступного дня після закриття сезону саксаганці стали срібними призерами Кубку театральної ліги Києва 2016 року.

команда Саксаганець

Футбольний клуб «Саксаганець» було засновано у 2007 році за ініціативи артистів театру та за підтримки дирекції. Відтоді склад команди змінювався, поповнювався і сьогодні складається із артистів драми, балету, оркестру, вокалістів, звукорежисерів, помічників режисера. Під керівництвом незмінного капітана команди, артиста драми Артема Бочека, митці-футболісти демонструють майже професійні спортивні досягнення.

4 червня на стадіоні у Гідропарку в футбольному поєдинку зійшлися команди столичних театрів ім. І. Франка, ім. Лесі Українки, Нового театру, ТЮГу на Липках та театру Саксаганського з Білої Церкви. Перемігши суперників із театру Лесі Україники та ТЮГУ, саксаганці зіграли внічию із Новим театром та пропустили лише один гол у свої ворота в поєдинку з командою франківців, посівши таким чином переможне друге місце у турнірній таблиці.

Усі учасники дійства – а на полі і трибунах розгорнулося справжнє дійство, як і належить серед людей мистецтва, – відзначають доброзичливу атмосферу, творчий і здоровий суперницький дух, які стали об’єднуючим фактором і для футболістів, і для вболівальників.

Крім перемоги, саксаганці відзначилися високою культурою та самовідданістю команди вболівальників. Було все – і музичний супровід, і вигуки «браво!»,  і неймовірна, шалена енергетична підтримка трибун, яка гарантувала, принаймні, половину перемоги колегам.

Итоги футболСправжньою окрасою і сенсацією матчу стала артистка драми театру Саксаганського Вікторія Лозінська-Матвієнко, яка грала нарівні з колегами-чоловіками та отримала за результатами змагань «Приз глядацьких симпатій».

Міністр культури України Євген Нищук, який грав за команду франківців, наголосив на важливості моменту комунікації серед колег, адже не так часто справжній плеяді зірок щастить зустрічатися разом, спілкуватися та обмінюватися таким шквалом емоцій.

Арбітр національної категорії фудераціїфутзалу м. Києва Руслан Хоботов, який судив цей захоплюючий турнір, відзначив високий рівень підготовки гравців, який значно виріс за останній час. Це й не дивно, адже саксаганці регулярно тренуються у свій вихідний день та кожної вільної хвилини. І результати дають про себе знати: тепер шанувальників таланту саксаганців побільшало і в театрі, і на спортивних майданчиках!

ТЕТЯНА ПОЛІЩУКЗалишити відгук