Унікальне повернення у Театрі імені Саксаганського!

Автор:   ‡   Дата: 24 вересня 2017   ‡   Рубрика: Найближчі заходи, Новини   ‡  

театр  Саксаганського30 вересня на шанувальників творчості Театру імені Саксаганського чекає унікальна прем’єра – драма «Тев’є-молочар» за творами Шолом-Алейхема.

Напевно, немає в Україні та й закордоном театру, який не звертався би в різні періоди творчості до легендарного та вічного літературного матеріалу Шолом-Алейхема «Тев’є-молочар».
Кілька років тому у репертуарі Театру імені Саксаганського визначне місце займала вистава «Поминальна молитва» у постановці талановитої молодої зірки української режисури Тараса Буги. Щоразу легендарна постановка збирала повні залі шанувальників та отримувала неосяжну кількість похвальних відгуків.
На запрошення саксаганців режисер повернувся на Київщину, щоб вдихнути у виставу нове життя і надати їй сучасного звучання. Оновлений акторський склад, модернізована сценографія та справжній талант створили яскраве полотно високого мистецтва. І вже 30 вересня театральна публіка нашої області матиме змогу насолодитися всесвітньовідомим «Тев’є-молочарем».
На глядачів чекає зустріч із улюбленими артистами-саксаганцями, серед яких метри театральної сцени – народна артистка України Лідія Дяченко («Кайдашева сім