ТЕАТР ІМЕНІ САКСАГАНСЬКОГО ЗАКРИВАЄ 82 ТЕАТРАЛЬНИЙ СЕЗОН! (Прес-реліз)

Автор:   ‡   Дата: 5 липня 2016   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

Браво3 липня у Театрі імені Саксаганського відбудеться крайня подія цього театрального сезону – традиційне щорічне вручення театральної премії «Браво!». Після цього колектив театру йде на заслужений відпочинок. Та ненадовго – вже 11 серпня саксаганці знову відкриють двері улюбленим глядачам та подарують ще більше емоцій, нових прем’єр та сюрпризів!

82 театральний сезон видався багатим на досягнення. Це – сезон здобутків, звершень та почуттів – щасливих і сумних, але таких, які залишаються у серці назавжди.

Щорічно ми, саксаганці, крізь увесь сезон проносимо в душах любов глядачів і працюємо заради неї. Цьогоріч ця любов була ще сильнішою, адже кількість глядачів зросла у порівнянні з минулими роками. І це додає нам наснаги. Протягом 82 театрального сезону до Театру імені Саксаганського завітало 100 036 глядачів!

До речі: зберігається тенденція до зростання глядацької аудиторії. Глядацька аудиторія за останні чотири роки зросла на 21,5%. У 2010 році за рік театр відвідало 56 557 глядачів, у 2013 році – 97 519 глядачів. Для них щороку відбувається щонайменше 6-8 прем’єрних вистав, 12 нових шоу-програм та 3-5 нових концертів оркестру.

Безперечно, підбираючи матеріали для наступної постановки, театр орієнтується на побажання глядачів і старається врахувати усі вподобання. У великій мірі саме тому прем’єри сезону 2015-2016 користувалися шаленим успіхом!

Вісім нових різножанрових вистав, які знайшли свого глядача і які відкрив для себе глядач! Поза увагою не залишилася жодна. У 82 сезоні глядачі побачили: «100 000 (сто) тисяч» І. Карпенка-Карого, «Боїнг-Боїнг» М. Камолетті, «Незнайко. Я повернувся» В. Ускова, «Портрет Доріана Грея» О. Уайльда, «Скупий» Ж.-Б. Мольєра, «Король Лев», інсценізація А. Прокоп`єва, «Нехай одразу двох не любить» за М. Старицьким і «Баба Пріся» П. Ар`є. Також театр підготував нові шоу-програми: «Новий рік у малому місті», «Любов останньою ніколи не буває», концерт до Дня Захисника України, вечір-реквієм до річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС, святкові шоу-програми до Дня Святого Валентина, Дня Сміху, Міжнародного Дня Театру та ін.

Всього за сезон 2015-2016 року (серпень 2015-травень 2016) відбулося 415 показів на базі та 76 – на майданчиках Київщини.

Насиченою видалася гастрольна діяльність Київщиною та містами України. Щоб порадувати глядачів, театральний автобус у 82 сезоні подолав відстань у 19 235 км!

До речі: зверніть увагу, відстань від Києва до Барселони (Іспанія) – 3 128 км, до Нью-Йорка (США) – 7, 519 км, до Токіо (Японія) – 8 208 км, до Буенос-Айреса (Аргентина) – 12 839 км, до Сіднея (Австралія) – 14 960 км. Тобто, Ви можете завітати майже у будь-яку точку світу, але Ви все одно не подолаєте ту відстань, яку проїхав наш театральний автобус!

Найбільшим визнанням для театру є визнання глядачів: повні зали, бурхливі овації, вигуки «Браво!», щирі слова похвали та незабутні емоції. Та важливою є і особиста подяка тим, хто щодня наполегливо працює, повністю віддає себе театрові, а відтак – глядачам.

Цього року найвищі відзнаки отримали: Світлана Лановенко – звання «заслужена артистка України» та н.а. України та Лідія Дяченко – театральну премію імені Марії Заньковецької – одну з найкращих та найвищих нагород у театральному просторі України. Окрім цього почесними грамотами від Міністерства культури і туризму України, Київської обласної ради та держадміністрації, Білоцерківської міської ради та райдержадміністрації і Спілки театральних діячів України відзначено 24 працівники театру!

Так, 82 театральний сезон, як і кожен попередній, вимагав боротьби – боротьби за розвиток мистецтва, за його існування. Але, як ми знаємо, мистецтво – вічне і єдине. Тож, дорогі наші глядачі, ми прощаємося з Вами на місяць, щоб підкріпитися новими силами і знову тішити Вас новими яскравими театральними постановками вже у 83 театральному сезоні!Залишити відгук