Рятівники Київщини відзначили професійне свято у Театрі імені Саксаганського | Київський академічний обласний музично-драматичниий театр ім.П.К.Саксаганського м. Біла Церква

Рятівники Київщини відзначили професійне свято у Театрі імені Саксаганського

Автор:   ‡   Дата: 17 вересня 2016   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

День рятівникаУ Театрі імені Саксаганського відбулася феєрична шоу-програма до Дня рятівника. У залі зібралися ті, хто за першим покликом поспішають рятувати життя – пожежники, хіміки, водолази, піротехніки, працівники інших аварійно-рятувальних служб та їхні керівники з усіх районів Київської області.

 

Артисти театру подарували рятувальникам і номери, які вже встигли полюбитися, і зовсім нові яскраві композиції, а ведучі наголосили на важливості та відповідальності людей таких мужніх професій та подякували за честь, відвагу і силу духу.

Феєричні концертні номери захопили гостей свята. Глядачі підспівували артистам і навіть підтанцьовували на своїх місцях! Кожна пісня і кожен танець викликали бурю позитивних емоцій!

Найкраща подяка – слова вдячності. Наші рятівники щиро дякували за організацію святкування, за талант та майстерність. А керівники з області побажали саксаганцям процвітання, розвитку та довголіття і порівняли роботу рятівника та роботу театрального працівника. Адже театральне мистецтво також рятує – рятує душі людей.

Із вдячністю за організацію свята начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник вручив колективу театру подяку за багаторічну плідну співпрацю в організації урочистих заходів з нагоди святкування Дня рятівника.


До сторінки есть 1 комментарий

Дуже сподобалась шоу-програма до Дня рятівника. Велика подяка колективу театру за подаровані позитивні емоції та святковий настрій.


Залишити відгук