Оркестр Театру імені Саксаганського зіграв на сцені Національної опери із всесвітньо відомим диригентом та музикантом Ігорем Группманом

Автор:   ‡   Дата: 21 вересня 2016   ‡   Рубрика: Новини, Огляди та Інтерв’ю   ‡  

Нещодавно у Національній Опері відбулася грандіозна і неординарна подія – оркестр Театру імені Саксаганського «Kiev Metropolis Orchestra» зіграв із музикантом світового масштабу Ігорем Группманом.

Kiev Metropolis OrchestraІгор Группман народився та виріс у Києві, але всесвітню славу здобув у США. Володар найпрестижнішої музичної премії «Греммі». Працював як концертмейстер та диригент з найкращими оркестрами по всьому світу – Королівським філармонічним оркестром Великобританії, Роттердамським філармонічним оркестром, Токійським та Сеульським філармонічними оркестрами та ін. Професор Роттердамської консерваторії. У Київ Ігор Группман приїхав зі своєю дружиною, також музиканткою, Весною Группман. Вони часто працюють і подорожують разом.

На концерт, під час якого виконувалися найкращі зразки класичної музики та лунав хор із ста виконавців, завітали поважні гості. На запрошення Ігоря Группмана приїхав зі Львова уже легендарний український композитор Мирослав Скорик, «Мелодія» якого також звучала у концерті.

Kiev Metropolis OrchestraВеликим сюрпризом для публіки стало і те, що пан Группман грав на скрипці самого маестро Страдіварі, довіреній йому фондом «Erasmus».

Глядачі були вражені професіоналізмом майстрів своєї справи – Ігоря Группмана, як диригента і музиканта та оркестру Театру імені Саксаганського, як талановитого колективу під керівництвом головного диригента Богдана Пущака. Подякою за прекрасний концерт були шалені овації та пристрасні вигуки «Браво!».

Отож «Kiev Metropolis Orchestra» Театру імені Саксаганського добавив у скриньку своїх чималих успіхів ще одну визначну подію. Привідкриємо Вам завісу наших секретів: можливо, вже дуже скоро оркестр зіграє окрему масштабну програму разом із Ігорем Группманом у Білій Церкві!

 

Оксана ЛитвиненкоЗалишити відгук