Не футболом єдиним…

Автор:   ‡   Дата: 3 вересня 2015   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

Не футболом єдиним…29 серпня гравці та адміністрація ПФК «Арсенал-Київщина» ледь не повним складом завітали до Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського. І прийшли «каноніри» туди не з порожніми руками. За кілька хвилин до початку вистави генеральний директор ПФК «Арсенал-Київщина» Олександр Синьоокий подарував театралам м’яч з автографами футболістів, клубний вимпел та солодкий подарунок – ексклюзивний торт з написом «Вітаємо з 82-м сезоном» та футбольним м’ячем. Принагідно Олександр Вікторович запросив усіх працівників театру та глядачів, що прийшли на виставу, на гру своєї команди, котра відбудеться 31 серпня о 17.30 на стадіоні «Трудові резерви». І за попередніми даними цього матчу «канонірів» збирається підтримати чималий театральний десант.

Не залишився без подарунків і сам футбольний клуб. Художній керівник білоцерківського театру, заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Усков подарував ПФК «Арсенал-Київщина» вимпел театральної футбольної команди «Саксаганець», котра вже впродовж багатьох років хоча й на аматорському рівні, але успішно підкорює футбольні вершини.

Але основний подарунок був попереду. Цього вечора у репертуарі «саксаганців» була комедія Рея Куні «Занадто одружений таксист». І, як після вистави зізнавалися гравці ПФК «Арсенал-Київщина» (а багато хто з них, до речі, вперше завітав до храму мистецтв) театр справив на них незабутнє враження і при першій же можливості вони прийдуть до театру ще раз …

Олександр Семеній, півзахисник ПФК «Арсенал-Київщина»:

— Я був перший раз в театрі і якщо чесно дуже вражений. При будь-якій наступній можливості обов’язково відвідаю театр ще раз. Вистава мені дуже сподобався, особливо її друга частина. Актори грали на найвищому рівні. Браво – більш сказати і не має чого.

Ігор Філіпенко, воротар ПФК «Арсенал-Київщина»:

— Мені все дуже сподобалося. Все було на дуже високому рівні, а вистава була по-справжньому веселою. Актори, котрі задіяні у цій виставі – великі молодці, вони дуже добре виконали свою роботу, подарувавши нам чимало позитивних емоцій.

Володимир Шваб, нападаючий ПФК «Арсенал-Київщина»:

— Я вперше був у театрі. Навіть і не очікував, що все так сподобається. Усе по справжньому: і емоції, і актори, і сцена… У цьому я вважаю і є перевага театру над кінотеатром. А головне, побачивши на власні очі роботу акторів, я переконався особисто — наскільки нелегка акторська професія. Хочу сказати велике спасибі всім артистам, котрі подарували всій нашій команді такий чудовий настрій.

Дмитро Подколзін, захисник ПФК «Арсенал-Київщина»:

— Комедія це саме той жанр, який я дуже люблю. А вистава «Занадто одружений таксист» перевершила всі мої сподівання: дотепно, весело, динамічно. А головне – не передбачувано. У кіно – все банально. А тут дивишся – і не знаєш – що ж буде далі. У цьому, як на мене, і є «фішка» театру. Мені все дуже сподобалося. І я вельми вдячний людям, які подарували нам це справжнє свято. Самостійно я вряд чи наважився б піти до театру, нині ж ретельно слідкуватиму за їхнім репертуаром, аби при першій-ліпшій можливості знову сюди завітати.

Артем Пилипенко, нападаючий ПФК «Арсенал-Київщина»:

— Після сьогоднішнього відвідування, думаю, що я полюблю театр так само сильно, як і футбол. Упевнений, до театру я прийду ще не раз. Усе дуже сподобалося, все було дуже круто, драйвово. Бурхливі емоції били через край. Хочу сказати величезне спасибі, усім тим хто брав участь у спектаклі і подарував нам море позитивного настрою.

P.S. Колектив ПФК Арсенал-Київщина» висловлює щиру вдячність художньому керівнику Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського В’ячеславу Ускову та завідуючому трупою Костянтину Дударєву за надані квитки. Висловлює щире захоплення грою акторів і запрошує увесь театральний колектив на свою гру, що відбудеться 31 серпня о 17.30.

Разом – ми сила, панове театрали…Залишити відгук