Митці – за мир і незалежність

Автор:   ‡   Дата: 28 серпня 2014   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

23-я річниця Незалежності УкраїниКиївський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського привітав українців з 23-ю річницею Незалежності нашої держави.
Артисти, з яких складається колектив, родом з різних куточків України. Об’єднані мистецтвом, вони не знають поділу на Схід і Захід, Північ і Південь. Несучи ідею єдності і неподільності України, вони взяли участь в урочистостях, присвячених Дню Незалежності.

Протягом двох вечорів артисти дарували своїм шанувальникам кращі твори українського вокального та хореографічного мистецтва. Наскільки рідна культура подобається публіці, можна судити з аншлагів і оплесків залу, які майже не вщухали протягом концертів.

Саксаганці виступали в Білій Церкві в рамках міського заходу, в Борисполі, де проходив захід, організований Київською обласною державною адміністрацією. Також оркестр театру привітав учасників антитерористичної операції в Білоцерківському госпіталі.
Якщо вірити твердженню, що краса врятує світ, артисти театру докладають усіх зусиль, щоб поселити красу в людських душах. І їм це вдається. За відгуками глядачів, які відвідали концертні програми, присвячені Дню Незалежності України, саксаганці вміють достукатися до серця, нагадати, що любов до рідної країни починається з чистої джерельної води, з теплих маминих рук, із запашного хліба і виростає у потребу оберігати, плекати ці маленькі речі, з яких і складається наша велика Батьківщина.

Тетяна Поліщук

 


До сторінки есть 1 комментарий

Концерт – ДИВОВИЖНИЙ!!!!! ТАНЦЮРИСТИ – МОЛОДЦІ!!!
Солісти-вокалісти – СПРАВЖНІ ТАЛАНТИ!!! ВСІ АКТОРИ – ДІАМАНТИ ТЕАТРУ!!! МОРЕ ПРИЄМНИХ ВРАЖЕНЬ!!!! Й ЦІЛИЙ ОКЕАН ЩАСТЯ від перегляду Вашого концерту!!! ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЄМО ВАМ, за те, що ВИ Є!!!!!


Залишити відгук