Київщина відзначила 70-у річницю завершення Другої світової війни

Автор:   ‡   Дата: 3 вересня 2015   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

Київщина відзначила 70-у річницю завершення Другої світової війни2 вересня у приміщенні Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського відбувся урочистий захід з нагоди 70-ї річниці завершення Другої світової війни.
Відповідно до Указу Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», Київщина разом з усією Україною, з усім світом гідно відзначила знаменну дату. Учасників святкового зібрання, серед яких були ветерани, діти війни, сьогоднішні захисники Вітчизни, привітали радник голови Київської ОДА, депутат КОР Хвича Мепарішвілі, начальник управління культури, національностей та релігій Київської ОДА Ігор Подолянець та заступник Білоцерківського міського голови Микола Антонюк. Хвича Нодарович у своїй промові від імені голови КОДА Володимира Шандри подякував ветеранам, привітав усіх присутніх зі святом та вручив Почесні відзнаки Президента України – Медаль «70 років визволення України від фашистських загарбників».
Святкове дійство було наповнене вдячністю всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни і на окупованих територіях, всім, хто кував Перемогу у тилу, всім, чиї дитячі роки обпалила війна. Вдячністю за героїзм, за життя, за відвойовану Україну. Прониклива хвилина мовчання своєю скорботною тишею віддавала шану загиблим у війні та промовляла до пам’яті, закликаючи не забувати уроки історії.
Головним мотивом програми, підготовленої артистами театру, був мотив єднання в патріотичному пориві усіх українців, європейців, людей усього світу заради миру, заради майбутнього. Саксаганці проживали кожен вихід на сцену, кожну пісню, кожен танець, вкладаючи всю душу, надихаючись величчю свята. Тож зал і сцену охоплювала тепла, майже родинна атмосфера, в якій і сивоголові ветерани, і молодь віддавали заслужену шану людській мужності, відвазі, самопожертві і любові, які 70 років тому допомогли відвоювати омріяний мир.
Тетяна ПоліщукЗалишити відгук