Київщина відзначає 200-річчя Великого Кобзаря

Автор:   ‡   Дата: 8 березня 2014   ‡   Рубрика: Огляди та Інтерв’ю   ‡  

Тарас Шевченко7 березня в приміщенні Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського громадськість Київської області відзначала 200-річчя від дня народження великого Українця, митця, духовного провідника України Тараса Шевченка.

В непростий для нашої держави час Тарасове слово звучить актуально, промовляє до національної самосвідомості, об’єднує. Така думка звучала з уст начальника управління культури, національностей та релігій КОДА Ігоря Подолянця, начальника департаменту освіти і науки КОДА Наталії Клокар, заступника Білоцерківського міського голови Миколи Антонюка. Голова благодійного фонду «Український рушник» Микола Степаненко презентував проект «Рушник Великому Тарасові», в якому братимуть участь всі українці, з усіх куточків нашої держави.

Твори Великого Кобзаря у виконанні артистів театру ім. П. Саксаганського, народних колективів області знаходять відгук у кожному серці. Кожен присутній, дослухаючись до безсмертних слів, до мудрих настанов митця, з новою силою переймався гордістю, що ми – українці, що ми живемо на цій благословенній землі, єднаємося у святій любові до нашої держави, як заповідав Тарас Шевченко.Залишити відгук