Київщина відсвяткувала День фізичної культури і спорту у Театрі імені Саксаганського

Автор:   ‡   Дата: 16 вересня 2016   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

День фізичної культури і спорту у Театрі імені СаксаганськогоДнями у Театрі імені Саксаганського відбулося святкування Дня фізичної культури і спорту. У залі зібралися керівники, спортсмени, тренери, викладачі, вчителі та ветерани спорту з усієї Київщини!

 

Стало доброю традицією відзначити у Театрі імені Саксаганського різноманітні професійні свята. Вже не перший рік спортсмени області теж святкують свої професійні дати у театрі.

Цьогоріч спеціально для їхнього особливого свята колектив театру підготував окрему феєричну шоу-програму за участю артистів-вокалістів, артистів балету та артистів драми. Звичайно, серед номерів, підготовлених заздалегідь, були й номери, присвячені спортивній тематиці. Артисти театру показали і доказали, що вони можуть позмагатися зі спортсменами у витримці та фізичній підготовці!

На святкування завітали: заступник голови КОДА Андрій Янченко, виконуючий обов’язки голови КОР Володимир Майбоженко та начальник управління молоді та спорту КОДА заслужений працівник фізичної культури та спорту України Володимир Стеценко.

Таке грандіозне святкування запам’ятається спортсменам надовго, адже їхнє задоволення від подій на сцені було щирим, а такі емоції приховати неможливо! Бурхливі овації, усмішки на обличчях та вигуки «Браво!» стали ще одним доказом того, що саксаганці не лише вміють робити свято, а й сповна розуміють і відчувають аудиторію!

День фізичної культури і спорту у Театрі імені Саксаганського

 Залишити відгук