Кайдашева сім’я.Нечуй-Левицький(Народне шоу на 2 дії)

Автор:   ‡   Дата: 9 червня 2010   ‡   Рубрика: Репертуар   ‡  

Інсценізацію створено за відомою однойменною повістю І.Нечуя-Левицького. Події вистави відбуваються у селі Семигори, що на Богуславщині. Тут із своєю дружиною Марією і двома синами Карпом і Лавріном мешкає Омелько Кайдашенко. І все здавалося б доладно у них у сім’ї, аж поки старший син не оженився і не привів у родину Мотрю – «дівчину з перцем». Гордівлива Кайдашиха, «пані Економша», як її називали у селі, не давала спуску невістці, все повчала її, як що робити, і як у світі жити. Та і Мотря із тих, що не змовчить. Так і поселилися у них у хаті сварки та лайки. Аж допоки син не підняв руку на батька і тим зганьбив свій рід. Згодом одружується і молодший син Лаврін, приводить невісточку тиху та покірну. Але й вона не вгодить Кайдашисі. Не знаходячи удома миру і затишку, поступово спивається і гине Омелько. Поділ власності перетворює братів на ворогів, які не можуть і не хочуть знайти спільну мову. Найменші дрібниці, та ж сама груша, призводять до бійки, тим самим знищуючи залишки людського у рідних по крові і духу людей. Так досить часто буває поміж людей, що із дрібниці виростає глобальна проблема, яка призводить до ворожнечі, спустошення і руйнації.
У виставі багато музичних фрагментів, які відтворюють народний колорит у сучасному звучанні, оригінальна сценографія і костюми. Вся вистава пронизана влучним українським гумором. Але це сміх крізь сльози.
Режисер-постановник: Вячеслав Стасенко
Художник-постановник: Станіслав Зайцев
Головний хормейстер: Олена Пахолюк
Головний диригент: Віталій Саражинський
Балетмейстер: Світлана Дядюн

У виставі зайняті: Засл. артистка України Лідія Дяченко, Віктор Надем’янов, Олена Тетерук, Сергій Склаяренко, Ірина Бондар, Олександр Коломієць, Засл. артистка України Людмила Мерва, Засл. артист України Анатолій Бевз, Засл. артист України Володимир Рєпін, Роман Вдовика, Надія Моцна, Ніна Кравчук, Світлана Лановенко, Юлія Саражинська та інші.


До сторінки залишено 6 відг.

Підскажіть, а як звали актора, котрий грав Лавріна 1 травня 2014 року? Мені дуже сподобалася вистава. Це було щось неймовірне та неперевршене! Окреме дякую Лідії Д.яченко! Талантіще!

Юрій Доник

Була на виставі в Київському Будинку офіцерів – дуже вразила гра акторів. особливо свекруха і Омелько. Саму повість я часто читала, ще коли навчалася в школі, і давно мріяла побачити виставу. Сьогодні йду на Сватання на Гончарівці, наперед знаю, що сподобається. Лідія Дяченко – неперевершена

була на виставі восени отримала величезне задоволення синулька (4 роки) сидів з відкритим ротиком усю виставу, сказав: “мама завжди будем на таке ходить”. Мала можливість порівняти з аналогічною виставою Київського театру І. Франка, тому гордість перла ще більше.Кайдашика безподобна, Миланка чарівна, Мотря пече душу, поруч зі сміхом у мене тричи текли сльози отримала море позитиву. Д Я К У Ю !!!

в грудні ходили на виставу сподобалось всим і дорослим і донечці 10 років добре поставлене шоу гарні костюми а актори були неперевершені особливо свикруха

Вчера были на спектакле в г. Василькове, шикарный был спектакль в современной интерпритации, а для Василькова это просто аншлаг.Почаще бы приезжали .я думаю с удовольствием ходили бы люди. Спасибо большое за то что приехали


Залишити відгук