Біла Церква відсвяткувала 983 річницю!

Автор:   ‡   Дата: 17 вересня 2015   ‡   Рубрика: Новини, Популярні огляди   ‡  

Цими вихідними Біла Церква відсвяткувала 983 річницю. Одне з найстаріших міст України подарувало своїм мешканцям та гостям триденну святкову програму з концертами, культурними заходами, цікавими акціями та вуличним ярмарком. Незмінним учасником святкування був Театр імені Саксаганського.

Біла Церква 983 річниця

З 10 до 12 вересня жителі Білої Церкви насолоджувалися прекрасним святом – 983 днем народження свого міста. Незмінним учасником святкування був Театр імені Саксаганського, який завжди приймає участь у важливих дійствах рідного міста та долучається до усіх міроприємств.

Вокалісти, артисти драми та балет розважали жителів міста та гостей різноманітними вокальними та танцювальними номерами на центральній площі міста, а театральний оркестр подарував неймовірну концертну програму. Окрім цього, усі бажаючі мали можливість відвідати вистави на базі театру.

Біла Церква 983 річниця

Театр імені Саксаганського до свята запропонував постановки на будь-який смак – і дорослі, і дитячі. Переповнені зали та пристрасні коментарі задоволення від глядачів засвідчили любов білоцерківців до театрального мистецтва.

Свято закінчилося. Але Театр імені Саксаганського відкритий завжди!

Слідкуйте за театральним репертуаром та поспішайте до театру!

Біла Церква 983 річниця

Довідки, бронювання квитків за тел.: 34-25-12

Оксана ЛитвиненкоЗалишити відгук