Театр готується до зустрічі з «Самотньою леді»

Автор:   ‡   Дата: 28 листопада 2011   ‡   Рубрика: Новини, Репертуар   ‡  

В театрі ім. П. Саксаганського у самому розпалі робота над постановкою вистави за п’єсою відомого драматурга, актора, режисера Ігоря Афанасьєва  «Самотня леді» («Одинокая леди»), прем’єра якої відбудеться 21 грудня.

Вистава обіцяє бути захоплюючою і повною приємних сюрпризів. По-перше, сама п’єса нікого не може залишити байдужим. Це лірична комедія про те, що у такому непростому, інколи навіть жорстокому сучасному світі людська щирість, доброта, безкорисливість все-таки цінуються і стоять вище за лицемірство і прагнення наживи. Самотня актриса зрілого віку, справжня леді, витончена і ерудована, здає квартиру. З’являється квартирант: юнак, який збирається підкорити шоу-бізнес, з амбіціями, але без грошей, вихований, звичайно, в інших традиціях, ніж «бабуся», як він при знайомстві називає Олександру Борисівну. Зіткнення двох епох з власними поглядами на життя та моральними цінностями може привести до будь-якого фіналу. Тим більше, що у справу втручається Вірочка, племінниця актриси. Чим же усе закінчиться? Побачимо на прем’єрі.

По-друге, для більшої частини творчої групи, яка працює над виставою, це буде дебют на сцені театру ім. П. Саксаганського. Вперше у Білій Церкві здійснює постановку режисер, актор, засл. арт. України Ігор Миколайович Славінський. Народився у м. Фастів Київської області. Закінчив КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Працював у Київському театрі російської драми ім. Лесі Українки, у Молодому театрі, зараз – у Театрі «На Подолі», викладає акторську майстерність в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, співпрацює з театрами України.

Головну роль виконує відома актриса, заслужена артистка України Світлана Борисівна Волкова, яка у цьому сезоні влилася в колектив саксаганців і для якої «Самотня леді» буде не лише новою виставою, а й знайомством з білоцерківським глядачем.

Роль юнака Макара виконує Віталій Святослав, для якого ця робота теж стане дебютною на сцені нашого театру.

Не менш приємно буде побачити на сцені поряд з новими акторами виконавицю ролі Вірочки Наталію Сінькову, яку добре знають і люблять наші театрали.

Не будемо випереджати події, але вже зараз, у процесі роботи, можна сказати, що така самовіддана творча праця режисера, акторів, художників та всіх причетних до постановки людей не може не дати гарного результату.

З нетерпінням чекаємо прем’єри і приємних знайомств, які обіцяють перерости в міцну дружбу з глядачем.

 

Режисер-постановник – Ігор Славінський

Помічник режисера – Володимир Воробйов

Художник-постановник – Ірина Рибак

Художник по костюмах – Катерина Панчошак

 

Дійові особи та виконавці:

Олександра Борисівна – засл. арт. України Світлана Волкова

Макар – Віталій Святослав

Вірочка – Наталія Сінькова


До сторінки залишено 3 відг.

Дуже дуже сподобалося.Особливо Віталій Святослав.

Как всегда молодцы!!!
Невероятно интересно, игра актеров впечатляет.

Дуже цікава історія вистави.


Залишити відгук