Подаруй музику кохання

Автор:   ‡   Дата: 27 лютого 2010   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

8Створивши чоловіка, Бог замислився з чого зробити жінку, якщо весь людський матеріал пішов на чоловіка. І після короткого роздуму став створювати жінку з кількох яскравих променів сонця, всіх чарівних барв зорі, задумливого смутку місяця, краси лебедя, грайливочті кошеняти, граційності газелі, ласкавого тепла хутра, притягальної сили магніту.

Змішав усе і додав туди: уїдливості мухи, прожерливості акули, ревнощів тигриці, сміливості пантери, отрути змії, крапельку дурману і нещадності стихії. Вдихнув в неї життя і сказав  чоловікові: “бери її такою, якою вона вийшла, і не намагайся ЇЇ переробити, пізнавай щастя з нею протягом життя і терпи муки від неї до самої смерті”.

З тих пір чоловіки не відчувають  себе щасливими без жінки, але і поряд з нею страждають. Особливо напередодні 8 березня. Невідступне питання терзає душу: “Як догодити ? Чим привітати ?”. А відповідь лежить на поверхні. Достатньо запросити кохану у театр 7-го або 8-го березня на святкову програму “Музика кохання”. Повірте, цей подарунок буде найвдалішим з усіх боків.

По-перше: ві заощадите гроші. Адже відвідання будь якого ресторану або клубу коштуватиме Вам набагато дорожче. По-друге: Вам не потрібно буде шукати потрібні теплі слова- вони будуть звучати зі сцени у поезії і піснях.

Достатньо дотику руки, щоб кохана зрозуміла, що саме ці слова Ви хотіли сказати. Крім того у затишній кав’ярні театру можно почастувати кохану “лакоминками” без шкоди для гаманця і на романтичній хвилі сказати їй про свої почуття. А на додаток приємна затишна атмосфера театру, вишукане доброзичливе товариство, привітні посмішки працівників театру.

Все налаштовує на позитив. А найголовніше, чудова програма, у якій кожна мить, кожне слово, кожен рух сповнені жаги і пристрасті, тепла і ніжності, всього того, що несе у собі кохання.

Музика, танець, поезія сплелися у несказаної краси ажур, різнобарвний орнамент почуттів. Треба відзначити, що програму концерту в більшості своїй склали нові номера, і кожен з них- невелика замальовка, своя окрема історія кохання. І кожен з них, як мазок маслом, доповнюючи один одного, об’єдналися у живописне колоритне полотно під назвою “Музика кохання”

Це диво створили режисер-постановник Наталія Слепченко, хормейстер Олена Пахолюк, балетмейстер Світлана Дядюн.

Своє мистецтво  вам даруватимуть  актори театру і його солісти Катерина петровська, Валерій Кічка, Марина Забожна, Валерій Войтов, Сергій Клочко, Лідія Трембовельська, Роман Вдовика, тетяна Пашкевич, Ольга Самусенко, Всеволод Шекіта, Ірина Бондар, Олена Кралева, Олена Ярмоленко та інші.

Вразять Вашу уяву надзвичайною чутливістю композиції у виконанні солістів балету. Важко перерахувати усі служби театру, які задіяні у підготовці цього яскравого свята.Та  можна з впевненістю сказати одне- вашій коханій, милій і ніжній сподобається. А якщо Ваші відносинилише тільки налагоджуються, кращого шансу справити гарне враження годі і шукати. Повірте, у будь-якому випадку, Ваша обраниця буде вам щиро вдячна за подароване свято, і Ви разом згадуватиме цей день не раз.


До сторінки есть 1 комментарий

Музика кохання – це дійсно свято. Кілька годин щирих почуттів і справжніх емоцій. Прекрасне поєднання пристрасних і ніжних, веселих і сумних “історій”. Виявляється, переважна більшість артистів мають чудові голоси (і йдеться не лише про воклістів). Приємно вражають номери у виконанні артистів балету. І, звичайно ж, вірші…
Але чомусь в залі сидять переважно жінки і дівчата. Мабуть, прекрасна половина людства краще чує цю музику, відчуває її серцем…


Залишити відгук