Ольга Самусенко. В полоні сцени з юних літ

Автор:   ‡   Дата: 26 листопада 2011   ‡   Рубрика: Новини, Огляди та Інтерв’ю   ‡  

В полоні сцени і пісні – саме така доля судилася артистці-вокалістці Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського Ользі Самусенко, бенефіс якої відбувся 22 листопада.

Творчий світ Ольги Дмитрівни багатогранний і безмежний. Їй підвладні народна, класична і естрадної пісня, романс, опера і оперета. Тож не дивно, що зал був заповнений вщент шанувальниками творчості бенефіціантки, які протягом усього вечора дарували їй найкращі квіти і щирі слова вітання.

З офіційним привітанням виступив заступник міського голови Білої Церкви Микола Анатолійович Антонюк. Він вручив Ользі Самусенко відзнаку міського голови «За заслуги перед містом». Генеральний директор-художній керівник Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. К. Саксаганського, заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Усков подякував Ользі Дмитрівні за сумлінну працю і вручив Почесну відзнаку Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського та Грамоту від Управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації.

Багато було сказано про неповторний талант Ольги Дмитрівни, про її світлу душу та велике серце. Друзі і колеги ділилися спогадами про знайомство зі співачкою, відкривали таємниці джерел її творчого натхнення.

А секрет насправді простий. Річ у тому, що пісня і Ольга Самусенко – одне ціле, з самого дитинства. Пісня Ольги Дмитрівни народилася разом зі співачкою у мальовничому маленькому селі Ямпіль Чорнобильського району Київської області. Звучав голос маленької артистки щовечора в лузі над озером і на кожному шкільному концерті. Коли настав час обирати професію, сумнівів не було. Одразу після закінчення школи працювала завідуючою сільським будинком культури, старшим методистом у районному будинку культури, закінчила Київський державний інститут культури ім. Корнійчука. Здавалося, що життєвий шлях визначено. Але трапилася аварія на Чорнобильській АЕС, і доля привела Ольгу Самусенко до Білої Церкви.

На щастя, і тут Ольга Дмитрівна залишилася вірною своєму покликанню. Працювала у Палаці культури «Сільмаш» методистом, художнім керівником, головним режисером масових заходів. Була солісткою чоловічої народної капели ПК «Сільмаш», народного аматорського хору «Від серця до серця», камерного оркестру школи мистецтв № 1, міського симфонічного оркестру, міського гурту «Ярема». А з 2008 року сяє на сцені Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського, отримуючи у відповідь щиру, непідробну і непідкупну любов своїх шанувальників.

В театрі Ольга Дмитрівна має змогу реалізовувати не лише свій вокальний хист, а й драматичний талант. Глядачі можуть насолоджуватися її співом та грою у багатьох виставах, найулюбленіші з яких – «Кайдашева сім’я» та «За двома зайцями».

Талановита людина талановита у всьому. Ольга Самусенко не лише неперевершена співачка, а й ніжна, турботлива мама і бабуся: має сина Олега та онучку Ганнусю. Крім того, приходячи на роботу, Ольга Дмитрівна потрапляє в коло своєї другої, театральної родини, яка любить, цінує і поважає її за доброту, тактовність, щирість і, звичайно ж, професіоналізм.

Тож і святковий вечір пройшов у теплій, дружній, сімейній атмосфері. Ольга Дмитрівна дарувала свою мистецтво, отримуючи гарячі оплески від шанувальників та творчі дарунки від колег.Залишити відгук