Нагороди у День театру 2012

Автор:   ‡   Дата: 30 березня 2012   ‡   Рубрика: Новини, Популярні огляди   ‡  

Нагороди у День театру 2012Колегія Міністерства культури і туризму України нагороджує:
1. Почесною відзнакою «За багаторічну плідну працю в галузі культури»
Заслужену артистку України Лідію Дяченко

2. Почесною відзнакою «За досягнення в розвитку культури і мистецтва»
Заслуженого артиста України Всеволода Шекіту

 

 

Відзнаки від Київської обласної ради

1. Дмитро Ільїн – артист балету вищої категорії
2. Олена Кралєва – провідний майстер сцени
3. Сергій Клочко – артист-вокаліст вищої категорії

Відзнаки від Київської обласної адміністрації
1. Ірина Стасенко– артистка драми 1 категорії
2. Віталій Саражинський – головний диригент
3. Наталія Слепченко – режисер

Почесні грамоти від Білоцерківської міської ради
1. Валерій Войтов – провідний майстер сцени
2. Ганна Болдирева – артистка драми вищої категорії
3. Артем Бочек – артист драми 1 категорії
4. Олена Царенко-Бочек – начальник відділу кадрів
5. Віталій Маліновський – начальник столярного цеху
6. Надія Іванова – начальник пошивочного цеху
7. Валентина Пантелеєва – прибиральниця.

Нагороди у День театру 2012Подяки від Білоцерківської райдержадміністрації

1. Олександр Кащавцев– художник по світлу
2. Валентина Ріпенко– начальник костюмерного цеху
3. Наталія Маляренко – начальник бутафорського цеху
4. Андрій Власюк – начальник радіоцеху
5. Лариса Панченко– машиніст з прання одягу

Почесні грамоти від Управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації
1. Світлана Лановенко – артистка драми вищої категорії
2. Віктор Федоренко – артист балету вищої категорії
3. Наталія Сінькова – артистка драми І категорії
4. Оксана Романиця – завідуюча трупою
5. Тетяна Поліщук – керівник літературно-драматичної частини
6. Олександр Самойленко – артист драми вищої категорії
7. Лариса Чанишева – помічник художнього керівника
8. Наталя Гаєвська – директор з творчої діяльності

Премія «Браво»
1. Краща чоловіча роль – Сергій Скляренко
2. Краща жіноча роль – Олена Тетерук
3. Краща чоловіча роль другого плану – Олексій Головач
4. Краща жіноча роль другого плану – Ганна Кузьмінова
5. Кращий актор епізоду – Микола Головчак
6. Приз глядацьких симпатій – Сергій Клочко
7. Відкриття року – оркестр театру
8. Кращий цех театру – швейний цех
9. Перспективний актор – Сергій Лозовий
10. Краща вистава року – «За двома зайцями», режисер В’ячеслав Стасенко
11. Краща рецензія року – Валентина Храбуст, газета «Громадська думка»
12. Кращий вокаліст року – Катерина Петровська
13. Кращий артист балету – Надія Калінська
14. Кращий артист оркестру – Сергій Саранцев
15. Кращий глядач року – Сергій Котвіцький
16. Меценат року – Вадим Маршалок



Залишити відгук