Дружня зустріч в Кіровоградському театрі

Автор:   ‡   Дата: 23 березня 2013   ‡   Рубрика: Гастролі, Новини   ‡  

Дружня зустріч в Кіровоградському театріДружня зустріч – саме так хочеться назвати гастролі театру ім. П. Саксаганського у театрі корифеїв. Кіровоградщина завжди настільки тепло приймає саксаганців, що вони відчувають себе тут ніби вдома або на гостині у добрих друзів. Так було і цього разу.

16 березня на сцені театру ім. М. Кропивницького відбулася вистава «Хто кому Рабинович» Ігоря Афанасьєва. Наступного дня саксаганці порадували юних глядачів виставою «Бременські музиканти» молодого перспективного режисера Артура Прокоп’єва, а ввечері показали «Нелегалку» Анатолія Крима в постановці В’ячеслава Ускова.

Як  завжди, Кіровоград зустрів гостинно. Любов і турбота про акторів проявлялися у всьому: і в зустрічі, і в створенні умов для проживання. Що ж стосується глядачів, серед яких багато шанувальників творчості театру ім. П. Саксаганського, то їхня прихильність вилилася цілим морем квітів, овацій і компліментів. Всі вистави знайшли свого глядача. Голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук висловив упевненість, що «Нелегалка» стане класикою українського театру.

Що ж, як і належить справжнім друзям, театри діляться один з одним найкращими здобутками. Продовженням гарної традиції ще в цьому сезоні стане постановка головного режисера театру ім. М. Кропивницького Євгена Курмана «Сорочинський ярмарок» у Білій Церкві. А саксаганці познайомлять кіровоградського глядача з виставами «Тев’є-молочник» і «Дюймовочка та Метелик».Залишити відгук