Гастролі. Дніпропетровський академічний театр російської драми ім. М. Горького

Автор:   ‡   Дата: 4 березня 2011   ‡   Рубрика: Гастролі, Новини   ‡  

Театр заснований в 1927 році за рішенням виконкому міської ради Дніпропетровська на базі трупи московського Малого театру, що гастролював тоді у місті.
На чолі нового театру в той час став режисер і актор Малого театру Володимир Єрмолок-Бороздін. Його концепція творчості існує по цей день: «З сучасниками говорити про сучасний і сучасною мовою».
Наприкінці 20-х – початку 30-х років минулого століття на сцені театру ставили майже всі п’єси Максима Горького, що дало право в 1934 році присвоїти театру ім’я цього драматурга.
Директор театру – заслужений працівник культури України Леонід Фурсенко.
Художній керівник театру – народний артист України Жан Мельников.
Історія театру ім. М. Горького налічує 84 театральних сезони. У кожному сезоні на сцені театру ставлять 4-5 прем’єр. Щороку театр регулярно виїжджає на гастролі. Виступам акторів аплодували глядачі Києва й інших міст України, столиць і міст Росії, Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі.


І ось тепер, вперше Дніпропетровський академічний театр російської драми ім. М. Горького гастролюватиме у нашому театрі. Білоцерківська публіка має унікальну нагоду впродовж трьох днів познайомитися з творчістю Дніпропетровського академічного театру російської драми ім. М. Горького.
Вистави йдуть російською мовою.
Гастрольні вистави цього театру різноманітні за жанрами та сюжетами.

У сутінках

16 березня, 19.00
О. Дударєв
трагікомедія
Події вистави відбуваються у Будинку героїв, де живуть ветерани Великої Вітчизняної війни. Всім його мешканцям здається, що ніхто і ніщо не зможе змінити їхній побут. Проте нові часи вриваються й у їхнє життя. Будинок героїв викупила «крута» іноземна фірма, господиня котрої, несподівано для всіх, виявилася близькою людиною сім’ї Миколи та Марії. Цілий клубок випробувань та протиріч: моральних та матеріальних… Хто може їх вирішити? Хто винуватий, а хто правий? Немає однозначної відповіді на таке, здавалося б, просте і зрозуміле питання.

Фігурант
17 березня, 19.00,
18 березня, 12.00
кримінальна історія
І.Афанасьєв
Бажаєте захоплюючих сюжетів? Наша кримінальна історія сьогодні дуже
актуальна. Уявіть собі, що у ваші двері подзвонили. Ви підходите до дверей і у відповідь на ваше „Хто?”, чуєте люб’язний голос юнака, що бажає винайняти квартиру. Ситуація, на перший погляд, буденна. Але річ у тім, що нами і нашими вчинками керує випадок, удача, вищі сили. Який же фінал цієї зворушливої історії із захоплюючим сюжетом та проникливою музикою?
Що переможе: людяність чи жадоба наживи, любов чи меркантильний інтерес, високі чи ниці почуття?

Весільний марш
комедія
В.Азерніков
18 березня, 19.00
Автори вистави розповідають дуже смішну історію кохання. Вона наскрізь пронизана іскристим гумором, м’якою та тонкою іронією, сюжет багатий на карколомні комедійні ситуації. Три жінки отримують одночасно запрошення на зустріч зі своїми колишніми чоловіками. Вони збираються у одному готелі, кожна з них чекає колишнього чоловіка і розповідає сусідці по номеру, який він і як вони розійшлися…Залишити відгук