Візит заступника голови КОДА Тетяни Подашевської

Автор:   ‡   Дата: 30 листопада 2011   ‡   Рубрика: Новини   ‡  

26 листопада до Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського з робочим візитом завітала заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Подашевська.

Дійство, яке бачить глядач на сцені – лише «верхівка айсберга», частина і результат злагодженої праці багатьох людей. Тетяна Леонтіївна протягом свого візиту спостерігала за робочим процесом у театрі ім. П. Саксаганського «зсередини»: побувала у цехах, відвідала репетиції вистав «Попелюшка» та «Самотня леді», поспілкувалася з акторами. У продуктивній розмові з генеральним директором-художнім керівником театру В’ячеславом Усковим було вирішено ряд проблем фінансування та матеріально-технічного забезпечення.

Тетяна Леонтіївна побажала театру подальшого розвитку та процвітання і запевнила, що адміністрація області зі свого боку буде усіляко цьому сприяти. Про приємні враження від візиту свідчать теплі слова, залишені заступником губернатора у книзі відгуків: «Якщо на Київщині і є місце, де відчуваєш себе органічно з усім світом – то це Ваш театр! Кожного разу сюди хочеться повертатися ще і ще… За щастям! І Вам, В’ячеславе, нехай щастить і таланить у всьому. Цього ж бажаю і Вашому прекрасному колективу. З любов’ю і шаною, заст. голови КОДА Т. Подашевська».

(фото: Сторінка з книги відгуків відвідувачів театру)Залишити відгук