Вручення міської літературно-мистецької премії ім. Нечуя-Левицького

Автор:   ‡   Дата: 11 квітня 2012   ‡   Рубрика: Новини, Популярні огляди   ‡  

Вручення міської літературно-мистецької премії ім. Нечуя-Левицького9 квітня 2012 року в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського відбулося вручення міської літературно-мистецької премії ім. Нечуя-Левицького.

Це нагорода, якою щороку в Білій Церкві відзначають діячів мистецтва за кращі здобутки у галузі літератури, театрального, образотворчого мистецтва, виконавської діяльності, народних промислів.

Цьогоріч плеяда лауреатів, які прославляють наше місто, роблять світ кращим, зворушуючи найкращі почуття та прагнення, поповнилася. Премію ім. І. Нечуя-Левицького за постановку вистави «За двома зайцями» отримав режисер театру ім. П. Саксаганського В’ячеслав Стасенко. Ця відзнака стала ще одним свідченням таланту й професіоналізму не лише режисера, а й усього колективу театру, який дружно, згуртовано, самовіддано працює заради спільної, високої мети.

Нагороду вручив голова комісії по присудженню премії, начальник Управління освіти і науки м. Біла Церква Юрій Петрик. Лауреата привітали заступник білоцерківського міського голови Микола Антонюк та генеральний директор-художній керівник театру В’ячеслав Усков. Привітавши переможця, В’ячеслав Валентинович вручив йому ще одну нагороду – Почесну відзнаку театру ім. П. Саксаганського.

В’ячеслав СтасенкоВ’ячеслав Стасенко працює в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. К. Саксаганського з 2009 року. За цей час здійснив постановку шести вистав. Серед творчого доробку режисера твори української й світової класики, а також сучасних авторів. У своїх роботах В’ячеслав Стасенко зберігає кращі театральні традиції та вносить новаторські ідеї, проявляючи свої багатогранні режисерські здібності, сприяючи популяризації та розвитку театрального мистецтва. Працюючи над виставою, митець глибоко проникає в суть твору, тонко доносить до глядача авторський задум, майстерно вплітає в канву дійства музичний супровід. Ставлячи перед акторами чіткі режисерські задачі, він завжди спонукає до пошуку, створюючи умови для польоту творчої думки.
Крім того, В’ячеслав Стасенко здійснює інсценізації прозових творів, перекладає тексти на українську мову, що свідчить про різносторонність його таланту.
Всі вистави у постановці В’ячеслава Стасенка є окрасою репертуару театру ім. П. Саксаганського, користуються популярність глядачів Білої Церкви та всієї України, високо оцінені театральними критиками.
В творчому доробку В’ячеслава Стасенка за останній рік з’явилося ще три вистави: «Сільвія» А.Герні, «Дядечків сон» за повістю М.Достоєвського і «За двома зайцями» М.Старицького. Відгуки глядачів Білої Церкви, Київщини та багатьох інших регіонів України, рецензії у засобах масової інформації свідчать про те, що режисер не тільки завоював прихильність, а й утримує постійний інтерес до своєї творчості. Вистава «За двома зайцями», як і більшість робіт В’ячеслава Стасенка збирає повні зали глядачів, змушує купувати квитки заздалегідь, адже одразу припала до душі і стала улюбленою серед шанувальників театрального мистецтва. А цьогоріч принесла своєму творцеві ще одну премію «Браво» – у номінації «Краща вистава року». Тож іще раз вітаємо В’ячеслава Олександровича із заслуженою нагородою та бажаємо успіхів на творчій ниві.Залишити відгук